Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim fakültesinin 400 kişilik konferans salonunda yoğun bir katılımla gerçekleşen bilgilendirme toplantısı, Dernek Başkanımız Berkay ESKİNAZİ’nin açılış konuşması ile başladı.
DEÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Murat ÖZGÖREN’in de açılış konuşmasının ardından Proje Komitesi Başkanımız Doç.Dr. Engin Deniz ERİŞ ve DEÜ DEGA Koordinatörü Doç.Dr. Engin ÖZGÜL açılış oturumunu gerçekleştirdi.
Projemize destek veren TEB Bankası yetkililerinden TEB Girişim Bankacılığı Müdürü İbrahim COŞKUNER ve Satış-pazarlama direktörü Aylin ALKAN “Teknolojik girişimde başarı faktörleri” ve “Finans Yönetimi” hakkında faydalı bilgiler paylaştı.
GE İş Geliştirme uzmanı Dr. Erol TEBEROĞLU ve Girişim Savaşçısı Kurucusu Berke SARPAŞ ‘ın girişimcilik yolunda istekli ve istikrarlı olmanın sonunda gelecek başarıyı keyifli bir dille anlatmaları ile 2. Dönem GİRİŞİM OKULU Projemiz son buldu.
Sabır ve istikrar örneği göstererek tüm toplantıyı sonuna kadar izleyen tüm konuklara katılım sertifikası verildi.
Girişim Savaşçısı Kurucusu Berke SARPAŞ sahneye davet ettiği ve uyguladığı testlerden geçen iki öğrenciye Girişim Savaşçısı’nda ücretsiz eğitim imkanı sağlanacağı sözünü verdi.
400 kişinin katılımı ile 2. Dönem GİRİŞİM OKULU Projemizi başarı ile gerçekleştirmiş olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyor, Tüm konuklarımıza ve katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.